baner konec

ZAPOSLENI

RAZREDNASTOPNJA

RAZRED

RAZREDNIK

SORAZREDNIK

1.r

GabrijelaTivadar

gabrijela.tivadar(at)oscankova.si

Kaja Bokan

kaja.bokan1(at)oscankova.si

2.r

MarjetaRinderer

marjeta.rinderer(at)oscankova.si

Vid Ismajlovič

vid.ismajlovic(at)oscankova.si

3.r

LidijaSkotnikKetiš

lidija.skotnik(at)oscankova.si

MilencaVrbnjak

milena.vrbnjak(at)oscankova.si

4.r

BibijanaKerec

bibijana.kerec(at)oscankova.si

Nenad Dolgov

knjcankova(at)guest.arnes.si

5.r

Nina Štivan

nina.stivan(at)oscankova.si

 

Monika Hajdinjak

monika.hajdinjak(at)oscankova.si

PREDMETNASTOPNJA

RAZRED

RAZREDNIK

PREDMET

SORAZREDNIK

6.r

Nataša Krpič

natasa.krpic(at)oscankova.si

SLJ, JV

MetkaPrimec

metka.primec(at)oscankova.si

7.r

Monika Paluc Zamuda

monika.paluc-zamuda(at)oscankova.si

TJN, TJA, AI1, AI2, AI3, NIPTJA, ID9-letka

Silvestra Gomboc

svetovalna.sluzba(at)oscankova.si

8.a

Mateja Kociper

mateja.kociper(at)guest.arnes.si

MAT, TIT, OGL, OGU, NIP-TIT, ID-9

Nina Sirk

nina.sirk(at)oscankova.si

9.a

Lea Skrivanek

lea.skrivanek(at)oscankova.si

TJN,OPB

Laura Vučak

laura.vucak(at)oscankova.si

Nenad Dolgov

knjcankova(at)guest.arnes.si

knjižnica

Darko Fras

darko.fras(at)oscankova.si

ROID

Laura Vučak

laura.vucak(at)oscankova.si

GUM, MPZ, OPZ, ID9-letka

Brigita Kolmanko

brigita.kolmanko(at)oscankova.si

OPB,pomočnica ravnateljice v vrtcu

Matej Zupanič

matej.zupanic(at)guest.arnes.si

LUM

Silvestra Gomboc

svetovalna.sluzba(at)oscankova.si

svetovalno delo, ISP, DSP, NAD

Milenca Vrbnjak

milena.vrbnjak(at)oscankova.si

OPB

Nina Sirk

nina.sirk(at)oscankova.si

NAR, BIO, KEM, GOS, SPH

Nataša Krpič

natasa.krpic(at)oscankova.si

SLJ

Metka Primec

metka.primec(at)oscankova.si

MAT, FIZ

Monika Hajdinjak

monika.hajdinjak(at)oscankova.si

GEO, ZGO, DKE, OPB, ISP NAD

Vid Ismajlovič

vid.ismajlovic(at)oscankova.si

ŠPO, IŠP, ŠSP, ŠZZ, NIP-ŠPO

Kaja Bokan

kaja.bokan(at)oscankova.si

Druga strokovna delavka v 1.r, JV, OPB

 

ZUNANJISODELAVCI

PREDMET

NušaBenko

specialna pedagoginja

Katja Benko

logopedinja

 

RAVNATELJICA

PREDMET

Jolanda Maruško

ravnateljica

 Pogovorne ure se izvajajo po predhodnem dogovoru z učiteljem.

 

OSTALIZAPOSLENI

Ana Mesarič Rantaša

tajnica VIZ

Slavko Žalman

hišnik

Lilijana Bernad

kuharska pomočnica

Bili Štertak

kuhar

Simona Kerec

kuharica v vrtcu

Marija Ficko

čistilka

Zdenka Opaka

čistilka

Mihaela Kosednar

čistilka

Silva Dervarič

čistilka

Tadeja Bagola

čistilka

Dario Dotto

program javnih del

Jožef Erjavec

program javnih del

   

Obiskovalci

Na strani je 1572 gostov in ni članov .